Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti, günümüzde ev ve ofis temizliği için çok sık tercih edilen bir hizmettir. Koltuk yıkayan firmalar tarafından özel olarak sunulmaktadır. Koltuk ve diğer mobilyaları yıkamak için özel makineler kullanılarak profesyonel işlemler ortaya çıkarılmaktadır. Oluşturulan bu hizmet karşılığında temiz bir ortama ve eşyalara kavuşabilirsiniz.

Temizlik insanların sağlıklı yaşam sürmesi için olmazsa olmaz bir durumdur. Ancak gerekse insanların çalışması gerekse koltuğun temizlenmesi zor olduğundan firmalardan yardım alınmaktadır. Alınan bu yardımlar neticesinde koltukların istenen hijyene ulaşması mümkün kılınır. Eğer bu tarz bir ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama yapabilmek kişisel olarak gerçekleştirilse de tam olarak hijyen sağlamamaktadır. Yeterli temizlik yapılmadığından İstanbul koltuk ve halı yıkama firmaları yardımcı olacaktır. Kullanılacak özel koltuk yıkama makinesi ile temizlik gerçekleştirilir. Temizlik belirli aşamalarla profesyonel şekilde hazırlanarak istenen sonuç elde edilir.

Öncelikle kişilerin adresi alınarak randevu oluşturulmaktadır. Kaç tane koltukta yıkama yapılacağı da öğrenildikten sonra çalışan sayısı ve malzemeler ayarlanarak alana gidilir. Koltuklarda önce ıslatma ve köpükleme yapılır. Özel yıkama malzemeleri ile oluşan leke ve kirlerin çıkarılması hedeflenir. İlk aşamada köpük haline gelen form ile lekeler ve kirler yumuşatılır.

Özel koltuk yıkama makinesi ile lekeler yumuşar ve makinenin özel uçları ile birlikte derinlemesine ovalama gerçekleşir. İkinci aşamada köpüklerin ve kirlerin çıkması adına durulamaya geçilir. Durulama sırasında makinenin özel çekim gücünden yararlanır. Güçlü çekim ile birlikte hem köpük hem de kirli yapı uzaklaştırılır. Beyaz köpük ve su elde edilene kadar işlem tekrarlanır.

Koltuk Yıkama İşlemi Kaç Saat Sürer?

Koltuk yıkama süresi işlem yapılacak koltuk sayısına ve koltuğun durumuna göre değişiklik gösterir. Eğer işlem köşe koltuk üzerinde sağlanacaksa görece berjer ve ikili koltuklara göre işlem daha uzun sürebilir. Ancak tam tersi durumun da oluşması muhtemeldir.

Temel belirleyici olan unsurlardan birisi de koltukların sahip olduğu yüzeyler olmaktadır. Kolay temizlenebilir kumaşa sahip olan koltuklarda süre görece diğerlerine göre daha kısa olacaktır. Kısıtlı bir süreniz mevcutsa ürünlerinizin görsellerini ve sayısını ileterek firmamızdan işlem süresi hakkında bilgiyi kısa sürede alabilirsiniz.

Evde Koltuk Yıkama Tüm Koltuk Tiplerinde Geçerli mi?

Koltuk ve halı yıkama belirli özelliklere sahip olan kumaşlar ve ip türü ile sınırlı kalmaz. Firmamızdan alacağınız hizmet tüm koltuk tipleri için geçerlidir. Üstelik, profesyonel yıkama hizmeti sayesinde eşyalarınız zarar görmez ve derinlemesine bir temizlik sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan hijyen ve temizlik için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz!

Koltuk Yıkama Makinesi Eşyalara Zarar Verir mi?

Müşteriler tarafından firmamıza en sık yansıtılan sorulardan birisi yıkama sonrası koltuklarda deforme olup olmayacağıdır. Kumaşlarında sarkma ya da yıpranma, ıslanmaya bağlı olarak iskelette çürüme gibi korkuların oluşması oldukça doğaldır. Çünkü sektör içerisinde profesyonel hizmet sağlamayan çok sayıda firma yüzünden olumsuz yorumların varlığı çok fazladır.

Koltuk yıkama firması olarak temel hedefimiz tercih eden bireylere istenen yönde hizmet vermektir. Bu hizmet verilirken ve tamamlandıktan sonra eşyalarda deforme olmaması adına özel makineler ve temizleme malzemelerini kullanmaktayız. Kumaşı yıpratmayan ve renginde solmaya neden olmayan özel temizlik karışımları ile temizliği sağlıyoruz.

Diğer yandan temizleme makinesi var olan suyu tamamen çekecek düzeyde bir güce sahiptir. Koltukta yer alan köpük ve pislikler derinlemesine çekilmektedir. Böylece görece yüksek düzeyde ıslaklık alınmaktadır. Nemli kalan koltukların birkaç saat içinde kuruması ile iç mekanizmasında herhangi bir sorunun oluşması mümkün değildir.

Koltuk Temizliği için Kaç Çalışan Gelmektedir?

Koltuk temizliği için çok sayıda çalışana gerek yoktur. Koltuk sayısı fazla olsa dahi 1-2 çalışan ile kısa sürede temizlik gerçekleştirilebilir. Çünkü kullanılan temizlik malzemesi ve makine ne kadar kirli olursa olsun koltuğu kısa sürede hijyenik hale getirecektir. Böylece siz de vaktinizi çok harcamadan birkaç çalışanımız aracılığıyla hedeflediğiniz hijyene ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ataşehir Koltuk Yıkama Hizmeti

İstanbul koltuk yıkama konusunda en çok talebin geldiği şehirlerden birisidir. Büyükşehir olması ve milyonlarca insanın şehirde bulunması temel sebeplerden birisidir. Talebin sayısındaki artış koltuk ve halı yıkama firmalarının sayısında da artışa neden olmaktadır. Bu aşamada müşteriler seçim yapmakta zorluk çeker.

Profesyonel bir koltuk ve halı yıkama firması ile çalıştığınız takdirde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Koltuk temizliği konusunda faaliyet gösteren firmamız bu noktada tecrübesi ile detaylı temizlik sağlamaktadır. İstanbul’da başta Ataşehir olmak üzere tüm ilçelere hizmet vermeye devam ediyoruz. Ataşehir koltuk temizliği firması arıyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

2023 yılına doğru yol aldığımız şu günlerde koltuk yıkama fiyatları güncellenmeye gidilecektir. Artan maliyetler neticesinde fiyatlar özellikle sık sık değişime gidebilmektedir. Sadece Ümraniye değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde bu durum geçerli olmaktadır. Bununla birlikte net bir fiyat bilgisi edinmek de giderek zorlaşabilmektedir.

Koltuk Yıkama Ümraniye ve Diğer Semtlerde Ne Kadar? 2022 Koltuk Yıkama Fiyatları

2023 yılına doğru yol aldığımız şu günlerde koltuk yıkama fiyatları güncellenmeye gidilecektir. Artan maliyetler neticesinde fiyatlar özellikle sık sık değişime gidebilmektedir. Sadece Ümraniye değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde bu durum geçerli olmaktadır. Bununla birlikte net bir fiyat bilgisi edinmek de giderek zorlaşabilmektedir.

Eğer güncel koltuk yıkama ücretleri İstanbul ili için bilgi almak isterseniz, firmamıza telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Var olan koltuk sayınız ve modelleri hakkında bilgi alındıktan sonra semte göre güncel fiyat bilgisi tarafınıza iletilecektir. Diğer koltuk temizliği firmaları ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlarla siz de hizmeti satın alabilirsiniz.

Kağıthane Koltuk Yıkama Firması için İletişime Geçebilirsiniz!

Kağıthane’de aktif olarak faaliyet gösteren koltuk ve halı yıkama firması olarak, her ilçeye hizmet vermeye devam ediyoruz. Kağıthane kuruluşlu olmamız bu ilçedeki mahallelere daha kısa sürede ulaşmamızı sağlıyor. Aciliyeti olan bir temizlik söz konusuysa ihtiyacınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

13 Yıldır uzmanlaşan ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, binlerce mutlu müşterimiz ile hizmetinizdeyiz.
Koltuk Yıkama sektörünün kurumsallaşan tek temizlik şirketi; İstanbul Halı Koltuk Yıkama.